Producenci

Prześcieradło nieprzemakalne

Prześcieradło nieprzemakalne

Rodzice posiadający małe dzieci dobrze wiedzą, ile trudy i wysiłku zajmuje im nauka i opanowanie umiejętności korzystania z toalety. Odzwyczajenie od noszenia pieluch i korzystanie z nocnika,a później z dorosłej toalety jest marzeniem każdego opiekuna takich małych brzdąców. W okresie przygotowawczym do tej trudnej lekcji oduczania od pieluch należy uzbroić się w cierpliwość i ogromne pokłady spokoju.

Jak uchronić łóżko przed przemoczeniem w trakcie nauki nocnikowania malucha?

Proces oduczania dzieci od pieluch jest długotrwały i nie następuje z dnia na dzień. Rodzice muszą być przygotowani na długie tygodnie, a nawet miesiące, w których maluch będzie moczył mnóstwo ubrań i pościeli. Najbardziej ucierpi w tym procesie łóżko, bowiem nocne wpadki dziecka będą się dość często zdarzały. Aby uchronić materac przed przemoczeniem i zniszczeniem, należy stosować odpowiednie prześcieradła. Prześcieradło nieprzemakalne dla dzieci to doskonały sposób na ochronę łóżka i materaca dziecięcego. Jego spodnia cześć jest podgumowana i doskonale przylega do łóżka, a wierzchni materiał jest delikatny i przyjazny dla skóry dziecka. Stosując taką ochronę materaca, można być pewnym, że w środku nocy nie przytrafią się żadne przykre niespodzianki związane z przemoczeniem łóżka.

Rodzice małych dzieci dobrze wiedzą, jak stresujący dla nich i ich pociech bywa proces oduczania od pieluch. Malec staje się nerwowy i zmęczony bieganiem do łazienki, a w nocy zapadając w głęboki sen, zupełnie zapomina, że nie posiada już pieluchy. Prześcieradło nieprzemakalne dla dzieci daje im poczucie komfortu i spokój, że materac łózka nie pozostanie zmoczony. Dzięki temu maluchy nie stresują się tak bardzo i łatwiej przechodzą naukę nocnikowania. Nie obawiają się kolejnego zmoczenia materaca i niezadowolonych min rodziców. Takie prześcieradło to idealne rozwiązanie dla wszystkich maluchów oduczających się od noszenia pieluch, a także dzieci mających problemy z nerkami i pęcherzem. Wtedy kluczową sprawą staje się ochrona materaca i dziecka przed dodatkowym sytuacją stresogenną.

Prześcieradło nieprzemakalne nie tylko dla najmłodszych

Nie tylko maluchu są użytkownikami prześcieradeł nieprzemakalnych. Te okrycia materacy dedykowane są również starszym i schorowanym ludziom. Osoby w podeszłym wieku lub te przykute do łóżka z powodu choroby, potrzebują wyjątkowej ochrony. Prześcieradło nieprzemakalne dla seniora jest niezastąpionym elementem jego łóżka i materaca. Starsi ludzie bardzo często mają już problem z nietrzymaniem moczu i mogą się u nich pojawiać nocne niespodzianki. Takie prześcieradło sprawi, że materac będzie suchy, a senior uwolni się od poczucia winy. Tego rodzaju produkty idealnie sprawdzają się także podczas różnorodnych wyjazdów z osobami starszymi, które są jeszcze sprawne fizycznie, ale posiadają problemy ze słabym pęcherzem. Aby nie stresować ich podczas snu w obcym miejscu, dobrze jest zaopatrzyć się w takie prześcieradło nieprzemakalne dla seniora i zapomnieć o wizji przemoczonego łózka hotelowego.

Prześcieradła nieprzemakalne są doskonałą formą ochrony materacy łózek dziecięcych i seniorów, dbając o komfort i dobre samopoczucie ich użytkowników.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl