Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Kołdra całoroczna

Kołdry całoroczne jak sama nazwa wskazuje są to produkty, które możemy użytkować przez cały rok, wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają odpowiedni komfort snu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz odpowiednie rodzaje kołder, które mogą być użytkowane przez cały rok, posiadamy produkty wykonane z materiałów syntetycznych oraz naturalnych takich jak kaczy oraz gęsi puch. Bogata oferta produktów pozwala na dobranie odpowiedniego rodzaju kołdry zarówno pod względem rodzaju poszycia, wypełnienia, temperatury prania oraz rozmiaru, posiadamy produkty zarówno dedykowane osobom dorosłym jak i mniejsze kołderki dla dzieci.

Kołdra na cały rok – co to jest?

Całoroczne kołdry zapewniają odpowiedni komfort snu przez cały rok, jest to zasługa odpowiedniej wagi wypełnienia produktu oraz jego rodzaju i jakości. Kołdra nie jest zbyt ciężka oraz lekka, dzięki temu podczas chłodniejszych pór roku zapewnia optymalną temperaturę, zapobiega wychłodzeniu organizmu, w cieplejszą porę roku zapewnia przyjemny, chłodniejszy komfort, jest to wynik niezwykle przewiewnego rodzaju wypełnienia oraz poszycia, które pozwalają skórze oddychać oraz odprowadzają nadmiar wilgoci. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty wykonane zarówno z włókien syntetycznych typu hcs  lub delikatne syntetyczne włókna fossflakes przypominające swoją strukturą puch lub niezwykle puszyste wypełnienia wykonane z puchu kaczego, gęsiego, bawełny lub włókna bambusowego.

Kołdry całoroczne – wybierz odpowiedni rozmiar

Oferujemy kołdry dostępne w najpopularniejszych rozmiarach renomowanego producenta Poldaun, takie rozwiązane pozwala na wybór kołdry w taki sposób aby nie powodowała dyskomfortu. Zbyt mała kołdra nie przykryje naszego ciała, natomiast zbyt duża może powodować dyskomfort podczas użytkowania. Posiadamy kołdry w rozmiarach:

 

 

Wybór odpowiedniej kołdry powinien odnosić się nie tylko do rodzaju poszycia lub wypełnienia, zwróć uwagę na rozmiar łóżka, pościeli i do nich dobierz rozmiar kołdry.

 

Materiał odpowiedni na cały rok

Kołdra powinna zapewniać nam komfort oraz dbać o nasze zdrowie, oferujemy Państwu starannie wyselekcjonowane produkty wykonane z materiałów wysokiej jakości. Każdy produkt dostępny w naszym sklepie z kołdrami posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość wykonania. Oferta naszego sklepu to starannie wybrane produkty renomowanych producentów wykonane zarówno z syntetycznych materiałów, dedykowane osobom cierpiącym na alergie – kołdra Allerban, której włókno wzbogacone zostało o środek, który niweluje żyjące w kołdrze zarazki oraz alergeny, ponad to eleganckie produkty na cały rok wykonane z wysokiej jakości puchu – kołdra eleganza, z poszyciem z trwałej bawełny puchoszczelnej, która zapobiega wydostawaniu się wypełnienia na zewnątrz kołdry.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl