Opcje przeglądania
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

Prześcieradło z gumką 120x200

Łóżko to jedno z ulubionych miejsc każdego człowieka, spędzamy w nim tyle czasu, że powinno być nie tylko odpowiednio dobranym meblem ale także powinno być wyposażone w dobrą pościel oraz w idealne prześcieradło. Dlaczego idealne? Odpowiedź jest bardzo prosta - źle odebrane prześcieradło roluje się podczas snu co powoduje nieprzyjemne dolegliwości po obudzeniu się.

Wygoda w użytkowaniu – postaw na prześcieradło z gumką 120x200

Jakie prześcieradło będzie najlepsze? Jeśli mamy łóżko o rozmiarze standardowym to dobre będzie prześcieradło z gumką 120x200. Gumka powoduje, że materiał się nie roluje dzięki czemu nie będzie opcji ściągnięcia go podczas snu. Dobrze sprawdza się to w przypadku dzieci, które bardzo często kręcą się w nocy przesuwając materiał. Prześcieradło 120x200 to najbardziej standardowy wymiar prześcieradła. W zależności od wystroju mieszkania oraz od tego jaki kolor ma reszta zestawu można dobrać odpowiedni wzór. Dzięki temu, że prześcieradło 120x200 to popularny produkt wśród większości osób istnieje duży wybór materiałów oraz wzorów. Jest to przydatne zwłaszcza osobom, które przykładają dużą wagę do najmniejszych detali podczas wystroju swojego mieszkania. Prześcieradło z gumką 120x200 jest także łatwiejsze do przechowywania, ponieważ można bardzo ekonomicznie złożyć je przy użyciu gumek na końcach. Powstaje wtedy niewielka okrągła kulka, którą można przechowywać w specjalnych koszach lub pojemnikach, a nawet w pufach, które posiadają otwieraną pokrywę. Jest to spora oszczędność miejsca, ponieważ tak złożone prześcieradło nie rozkłada się, nie traci także swojego kształtu i nie zostaje pogięte.

Dlaczego warto postawić na prześcieradło z gumką?

Jeśli nie potrzebujemy prześcieradła z gumką to można wybrać zwykły model - bez gumki. Będzie ono wygodniejsze w użyciu zwłaszcza przy nieregularnych kształtach łóżka. Sprawdzi się przede wszystkim wtedy, kiedy za posłanie służy nam kanapa, która ma nierówną powierzchnie i bardziej kwadratowy kształt przy końcach. Zdarza się bowiem, że ciężko jest dopasować końcówki gumki do takiego kształtu. Wtedy istnieje możliwość, że będzie się ściągało przez co z pewnością nie będzie się dobrze spało. Prześcieradło 120x200 w takiej sytuacji można także położyć na mniejszej lub większej powierzchni przez co staje się bardziej uniwersalne. Końce takiego prześcieradła nie muszą być założone za materac, mogą pozostać luźniejsze. Jeśli chodzi o przechowywanie pościeli to prześcieradło 120x200 także można złożyć w taki sposób, że będzie zajmowało mniej miejsca, trzeba jedynie ułożyć je ciaśniej obok siebie aby się nie rozwijały. Takie przechowywanie nie powinno spowodować żadnych uszkodzeń, a nawet zgniecenia materiału.

Zadbaj o swój sen – praktyczne prześcieradło

Podsumowując, podczas wyboru prześcieradła trzeba kierować się przede wszystkim tym, jakie łóżko posiadamy. Prześcieradło z gumką 120x200 idealnie sprawdzi się dla dzieci i dla osób, które posiadają standardowy materac, na który można je naciągnąć. Prześcieradło 120x200 sprawdzi się przy kanapach. Sen jest podstawą dobrego humoru, a więc warto zadbać o to aby posłanie było wygodne!

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl